Štvavá kampaň poprvé

Paní chovatelka Svárkovská (Flagisup) se na fóru brzy objevila. Označila nás za "smluvenou skupinu pomlouvačů". Naše vyjádření k jejímu prvnímu příspěvku naleznete na této stránce.

Diskuze na https://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=16434&ID_from=54529603&dir=-1&auth= (cit. 27. 3. 2010)

 

Flagisup - 23.03.10 21:23:13

Fakta o invektivechsmluvené skupiny pomlouvačů BOC ze Cinderella´s Ranche
Podrobnosti o charakteru konkrétních autorů těchto dopisů, odborná vyjádření a reakce profesionálních kynologů budou zveřejněny příští týden na našich stránkách www.cinderellasranch.com

Nuggetkaa - 23.03.10 21:50:20

RE: Fakta o...
Smluvená skupina pomlouvačů? Myslíte si, že by se jen tak spojili lidé, kteří se nikdy dříve neznali, ze všech koutů republiky, pouze za tím účelem, aby se spojili proti člověku, kterého před koupí svého psa nikdy neviděli?
Pokud chcete vyjádření dlouholetých kynologů, jistě nám rádi potvrdí, v jakém stavu naši psy byli a jsou. Nejsme jen čtyři, kteří jsou nespokojeni s Vaším přístupem. Je nás mnohem více.
Už nebudeme jen tak sedět a dívat se na naše pejsky, kteří byli zanedbáni. Rozhodně si nenecháme líbit Vaše urážky. Nezapoměňte, že mnohá Vaše slova jsou doložena v dopisech a sms zprávách.

Nuggetkaa - 23.03.10 22:08:24

RE: Fakta o...
Kdybychom se svými psy nic nedělali, kdyby nám i zkušení kynologové neradili, že tuto situaci si nesmíme nechat líbit, možná by Vám to prošlo. Avšak na každém dalším pejskařském tréningu, každé akci, na kterou se vydáme, nás lidé litují a řeší naši špatnou socializaci a problémy. Myslíte si, že je to normální, aby bylo tolik psů z vrhu postiženo? Kdyby to byl jeden případ, tak se to dá nějak vysvětlit, avšak takto nikoliv.

Jessie06 - 23.03.10 21:52:22

RE: Fakta o...
pardon ale asi nemate ani tuseni v jakem stavu od vas psi odchazi... a jak taky kdyz se vyhybate kontaktu kdyz vam nekdo napise o zadost o pomoc. Nic z toho co jsem tu psala neni vymysl a mohu to dolozit nejen maily ktere mi chodili ale i sms a lidmi kteri Brendu znali od chvilky kdy jsem ji privezla domu. Puvodne jsem myslela ze je to cestou ale kdyz se mi pes i po dvou tydnech lekl toho ze nekdo zakaslal neni vina cesty ani moje ale vasi "cosializace". Pry Brendu bavi agility. Kde jste to cetli? To jste toho psa nemeli ani na ocich nebo co? ja ji do tunelu nemohla dostat ani za zlaty prase a pokud se vam cokoliv nelibi veskere "rady" jak mam psa zavirat do kotce ze tam ma svuj klid to ze mam ignorovat kdyz se mi pes souka pod skrin ikde je sotva 15cm mista a to ze je to normalni chovani u borderek si piste nekomu blbýmu a ne nám! Diky

Jalulu - 23.03.10 22:05:53

RE: Fakta o...
Vážená paní,
Cinderellas Ranch je pouze množitelský ranč, kde zvířata žijou bez lásky. Štěňata jsou množena a vydávaná za top kvalitní a dobře socializovaná.V tomto případě nevíte co socializace znamená a doporučuji Vám prostudovat odbornou literaturu nebo se poradit se ZKUŠENÝM chovatelem. Neuvědomujete si,že takové zvíře pak trpí celý život. Vaše řeči na webu jsou jen sladké mámení. Co se týká Border kolie, pouze se chlubíte úspěchy druhých chovatelů a navíc je k tomu ještě pomlouváte. Jste hanbou v chovu. Lidem pouze lžete !
Nejedná se o žádnou skupinu,která by Vás chtěla zničit,PROČ TAKY, jedná se o majitele Vašich odchovů ,kteří se den co den snaží svého psa začlenit do normálního života.Kdyby jste byla tak PERFEKTNÍ chovatelkou byli by Vám přece majitelé psů vděčni za báječné psí společníky.Nechceme aby někdo množil a kazil tak báječné plemeno ,aby se z borderek stali bázliví ,ustrašení psi. Nejde jen o prodej psů ,jde předevší o předávání těch nejvyšších kvalit dalším generacím. Nesnažte se zastrašovat trestními oznámeními a podobnými blábolnými dopisy jako v minulosti. Vaše lživé maily, smsky a dopisy máme uschované.

Sashinkaa - 23.03.10 22:05:53

RE: Fakta o...
Jen jsem čekala, kdy tohle přijde. ;-) Jak mi prosím vysvětlíte, že pes přišel domů začervený? Týdenní průjem a po odčervení ve výkalech 18cm dlouhá škrkavka a dalších 5 přibližně 10cm. A lidí, prudkých pohybů adpod. se asi bojí, protože ho to baví, ne? Můžu se jen podepsat pod to, co napsaly holky nademnou, už bych se jen opakovala.

Petaska1.1 - 23.03.10 22:28:42

RE: Fakta o...
"CHOVATELEM SE ČLOVĚK NESTÁVÁ , CHOVATELEM SE RODÍ !" ... no to teda tě bůh, pokud je chovatelem šlověk jako vy, kterému nazáleží na zdraví, psychice a dobrém stavu svých štěňat, pak chovatelem být nechci...